Watsapp İletişim

Videolar

Hakkımızda

2014 yılından bu yana Türkiye’de halk sağlığı alanında pest ve vektör mücadelesinde ürün satışı yapan bir firmada (karasinek, sivrisinek, hamamböceği, fare vb.) kullanılan ilaç ve cihazların pazarlama ve satışını yapan ve aynı zamanda bu alanlarla ilgili hizmetleri de yürüten sektörün en köklü firmasında görev aldıktan sonra 2019 yılının ortalarında 216PEST KONTROL HAŞERE İLAÇLARI VE EKİPMANLARI HİJYEN TEM.SAĞLIK ÜRÜNLERİ kurulmuştur.Kurulduktan sonraki hedef ve gayemiz 2020 yılında'da kaliteli ürün ve hizmet anlayışını temelini esas almak birinci hedefimiz olacaktır.

Syngenta ,Bayer,Basf ve Vebi firmalarının halk sağlığı ilaçlarının perakende ve toptan satışını yapmaktadır. Bu anlamda gerek kendi markamız olan ürünlerle, gerekse uluslararası firmaların ürünleri ile sektörde en üst seviyede kaliteyi temsil etmektedir.

216PEST KONTROL HAŞERE İLAÇLARI VE EKİPMANLARI HİJYEN TEM.SAĞLIK ÜR müşterilerinin beklentilerini göz önünde bulundurarak sektöre yeni çözümler getirebilmek ve en iyisi olabilmek için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilemektedir.